Mart 2016 Jed Bülten Çıktı


Sayın meslektaşlarım,

Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED)’nin e-Bülten’ninin Mart sayısıyla tekrar sizlerle buluşuyoruz. Bültenimiz giderek artan zengin bir içerikle karşınızda. Bu sayımızdan itibaren Endoskopi Dünyasından Haberler başlığında yeni bir bölümümüz daha bültenimiz’e dahil oluyor. Bu sayede Türkiyedeki Endoskopiye gönül veren meslektaşlarımıza yurtdışından haberler, toplantıları da duyuracağız. Bülten’de yer almasının istediğiniz konular, bölümler olursa Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresinden bize bildirebilirsiniz.

Değerli meslektaşlarım size gururla bildirmek isterim ki, alanındaki en büyük kongre olan ESGE kongresi 2017 yılında 11-14 Ekim tarihleri arasında JED’in ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlenecektir. Kurucu başkanımız sayın Prof. Dr. Hikmet Hassa döneminde başlayan ve sonrasında da yoğun şekilde devam eden 6 yıllık uğraşlarımız sonucu ESGE kongresini ülkemize kazandırmanın haklı onurunu yaşamaktayız. 2017 yılında birlik ve beraberlik içerisinde sizlerin desteği ile unutulmaz bir ESGE kongresi gerçekleştireceğimize yürekten inanmaktayım.

JED önümüzdeki dönemde hepimizi heyecanlandıracak yep yeni kurslar, toplantılar ve projeler ile karşınızda olacaktır. Bizi izlemeye devam edin lütfen.
Sağlık ve başarı dolu günler dileği ile sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Prof. Dr. Fatih Şendağ
JED Başkanı

Bülteni buradan indirebilirsiniz. (pdf)

 

Şubat 2016 bulteni